خلاقیت فقط با یک برش و تای ساده درس 144

ساخت وبلاگ
چکیده : خلاقیت فقط با یک برش و تای ساده خیلی از مطالب من با کلمه خلاقیت شروع میشود چون اعتقاد دارم اگر... با عنوان : خلاقیت فقط با یک برش و تای ساده درس 144 بخوانید :


خلاقیت فقط با یک برش و تای ساده

خیلی از مطالب من با کلمه خلاقیت شروع میشود چون اعتقاد دارم اگر نگرش یک مربی یا پدر و مادرها بر پایه درست و منطقی آموزش خلاق شدن کودکان باشد به مرور این کلمه درضمیر ناخودآگاه  قرار خواهد گرفت وآنگاه به صورت یک عادت میتواند سرلوحه آموزش قرار گیرد و به طبع  خیلی از ایده ها و فکرهای خلاقانه به وجود خواهد آمد .

در این درس میخواهم نگرشی را برای شما تقویت کنم و آن این است که کار خلاقانه با کارهای ساده شروع میشود خیلی ها تصور میکنند که کار خلاقانه یعنی کار خاص – سخت و پر هزینه و.. در صورتی که اصلا اینگونه نیست در این درس میخواهم با یک برش ساده و یک تا زدن معمولی به کاغذ ویا مقوا به برجسته سازی برسم و میخواهم شما با خواندن این درس و مثال ساده آن بدانید که خلاقیت از ساده ترین چیزها شروع میشود و بدانید ذهن خلاق چه نقشی در این میانه دارد  بقیه درس در ادامه مطلب   علیرضا قالیجاری (مهربان)  شما عضو خانواده هنر کودکان خواهید شد کلیک کنید   و صفحه اینستاگرام ما

ادامه مطلب
مزرعه های رنگی درس 69...
ما را در سایت مزرعه های رنگی درس 69 دنبال می کنید

نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 11 خرداد 1397 ساعت: 19:03