شیوه نامه تدریس سفالگری برای کودکان 2 تا 5 سال

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها  سفالگری برای کودکان 2 تا 5 ساله

  مقدمه :

  شاید نتوان به این دوره سفالگری کلمه آموزش را چسباند چون ما معتقدیم آموزش برای این کودکان معنی و مفهومی ندارد و اگر شما در مطالعه این مجموعه با کلمه آموزش روبرو شدید منظور ما هدایت و راهنمایی بچه ها در جهت انجام بازی به همراه کار هنری است .

  به نظر بعضی ها هرچقدر سن کودک کمتر باشد آموزش به آنها ساده تر است ولی به نظر من کار با بچه های کم سن وسال اگر نتوانیم بگوئیم مشکل است ولی میشود گفت راه و تخصص خودش را میخواهد کودک به واسطه کودکیش در عالم خودش سیر میکند گاهی وقتی به او محبت میکنید در قالب یک پری می بیند و اگر نامهربان باشید تصویر ترسناک از شما تصور میکند .

  کودکان سن 2 ساله تا 5 ساله یک عالم ذهنی فرا زمینی دارند آنها دنیا را آنطور که دوست دارند می بینند همه چیز برای آنها جذاب و دیدنی است کنجکاوی آنها در حد بی نهایت است از هیچ چیز واهمه ندارند چرا که هنوز معنی ترس را درک نکرده اند.آنها عاشق تجربه و توجه هستند .این شیوه نامه به صورت خلاصه و ساده بیان کننده نوع مسیر درست در امر فعالیت سفالگری برای کودکان این سن می باشد و مطمنا ترکیب برنامه سفالگری با برنامه های مدون نقاشی - کاردستی و...میتواند نتیجه مطلوبی به همراه داشته باشد ... فایل این شیوه نامه به صورت رایگان در لینک زیر قابل دریافت است .. علیرضا قالیجاری    .. شما نیز عضو خانواده خوب کانال تلگرام هنر کودکان خواهید شد کلیک کنید .

  لینک دانلود فایل شیوه نامه تدریس سفالگری برای کودکان 2 تا 5 سال  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : سه شنبه 23 آبان 1396 ساعت: 19:36
  برچسب‌ها : سفالگری,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها