خلاقانه با سیم مفتولی درس 105

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها  خلاقانه با سیم مفتولی

  هرمقدار درباره هنر کودکان و تنوع آن بنویسیم و مطلب در وبلاگمان بگذاریم باز هم از این دریای گسترده تکنیکها و روشهایی هست  که شنیدن و خواندن و اجرای آن توسط کودک لازم و ضروری می باشد چرا که هدف ما خلاقیت کودکان است و ما میخواهیم توانایی و دانش کودکان نیز در کنار خلاقیت آنها بالا برود.

  در هنر کودکان هما نطور که بارها گفته شد مهارت در استفاده از ابزارها و متریالهای مختلف(مواد و وسایل ) زمینه را برای پرورش ذهن و خلاق شدن را فراهم میکند .

  ابزار و وسایل مختلف در هنرهای تجسمی بسیار مهم هستند و شاخه های مختلفی هنر از این تنوع متریال استفاده میکنند. اما اینکه در هنر کودکان به جه اندازه نقش دارد بایستی بگوئیم تاثیر آن در خلاقیت کودکان به اندازه ای است که نمیتوان حدی را برای آن معیین کرد

  یکی از این متریالها سیم مفتولی و استفاده از آن در نقاشی و حجم سازی است  توضیحات بیشتر و شرح درس را در ادامه مطلب بخوانید . علیرضا قالیجاری ...                         اجازه دهید کمکتان کنم  .

  ادامه مطلب
  نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : جمعه 12 آبان 1396 ساعت: 10:50
  برچسب‌ها : خلاقانه,
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها