حیوانات تخیلی کودکانه

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

جستجوگر

یافته ها در جستجو

  امکانات وب

  برچسب ها  حیوانات تخیلی کودکانه

  همیشه کودکان در روبرو شدن با حیوانات واکنش خوبی نشان میدهند و با توجه به نوع حیوان گرایش خاصی به حیوانات دارند. در ادامه بحث تخیل و رویا در نقاشی کودکان این با میخواهیم تخیل کودکان را در این زمینه فعل تر کنیم از این رو شما نمونه های خطی از حیوانات برای کودکان آماده کنید و به آنها نشان دهید و از آنها بپرسید که این چه نوع حیوانی است (4 حیوان را بر روی کاغذ آماده کنید وبه بچه ها بدهید) سپس از آنها در باره شکل حیوانات و رنگ آنها و... صحبت کنید حال از آنها بخواهید نقاشی حیوان را طوری ترسیم کنند که تخیلی باشد  مثلا تصویر یک اسب که کودک با توجه به تخیل خود برای اومیتوان مانند پرنده بال بگذارد ویا اینکه برایش شاخ و.... نوع رنگ و به دلخواه انتخاب کنند .

  باید توجه داشته باشید که شاید کودکان بخاطر نوع کار کمی ترس داشته باشند و دراین مواقع شما با راهنمایی و کمک به کودک از ترس او بکاهید و بگذارید آزادانه نقاشی بکشد . در این نوع آموزش محدودیت معنی ندارد هرچقدر موجود عجیت باشد تخیلی تر خواهد بود بعد شما میتواند از بچه ها بخواهید یک اسم خیالی برای نقاشی انتخاب کنند .

  شما میتوانید این درس رادر 3 جلسه بعد بامضامین دیگر تکرار کنید   ... علیرضا قالیجاری   با کانال ما همراه باشید تا از آموزش های جدید باخبر شوید


  در مراحل بعدی از کودکان بخواهید دو حیوان را انتخاب کنند و این دو حیوان را باهم ترکیب کنند میتوانند از عکس هم استفاده کنند یعنی قسمتی از عکس و قسمتی نقاشی باشد .این تلفیق حیوانات عجیب و خیالی جالبی را بوجود می آورد.

  نویسنده : بازدید : 2 تاريخ : شنبه 28 مرداد 1396 ساعت: 17:05
  اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها